Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Filmler Nelerdir?

1. Grinin Elli Tonu - Cinsellik Ağırlıklı Filmler


Filmi izleyenler arasında yoğun bir anlamda seksapalite anlamında filmin çoğu noktasında abartı düşünceler yer almasıyla bilinen Grinin Elli Tonu. Dünya tarihine geçen harika bir kitap-film uyarlaması olarak biliniyor. Filmdeki cesur sahneler nedeniyle cinselliğin abartıldığı yabancı filmler arasında ilk olarak yerini almayı başarabiliyor. Cinsellik ağırlıklı filmler listemizin en önemli filmlerinden birisidir.Ayrıca Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Eloise Mumford... gibi kaliteli bir oyuncu kadrosuyla beslenen film muhtemelen dünya film tarihinin en çok ses getiren uyarlamalarından birisi oldu. Bu arada Gri'nin Elli Tonu cinsellik temalı filmler arasında belki de en çok beğeniyi üzerine toplamış film olabilir. Cinsellik ağırlıklı filmler için BURAYA TIKLAYINIZ.


cinselliğin abartıldığı filmler2.Amerikan Sapığı - Seksizm Film Nedir?


Tam bir katil ve sapıklık ilizyonu olan Patrick Bateman filme muhteşem oturmuş yıldızımız diye belirtmek gerekiyor. Bateman ailesinden kalanlar ile zenginliğin hat safhasını yaşayan bir akıl hastasıdır. Seksizm film önerilerinin yapıldığı sayfamda belki de en ağır işleyen yabancı film budur.

İnsanlara acı vermek ve onları öldürmekten inanılmaz bir şekilde haz duyan yakışıklı starımız cinselliğin en çok kullanıldığı filmler içerisinde 2. sırada yer almayı başarıyor. Cinselliğin abartıldığı filmler serisinde konu olarak biraz daha cinayet ağırlıklı işlenen bu yapımı kesinlikle izlemelisiniz.


cinselliğin en çok kullanıldığı yabancı filmler

3. La Pianiste - Erotik Yabancı Filmler


Biraz sapkın bir film olsa da gençlere yönelik tehlikeli yönlere saldırıldığını düşünen eleştirmenler tarafından yoğunca eleştiriler aldı. Başarılı filmin en kötü yanı bence de bir öğretmenin öğrencisiyle olan münasebetsiz ilişkisiydi. Baş rolünde yer alan Erika Kohut karakteri cinselliğin işlendiği yabancı filmler serisinde yer edinebilmek için adeta her şeyi yapıyor.

Film tam bir nefis meselesi haline gelmiş. Baş rolün inanılmaz seks arzusu ve öğrencisiyle başından geçen hikayenin uyarlanmasını izleyebilirsiniz. Cinsellik ağırlıklı filmler serisinde La Pianiste büyük bir yer kaplıyor. Tam bir yasak aşkı işlediği için ilginizi gerçekten çekebilir.


seksin yer aldığı yabancı filmler

4. Secretary - En İyi Erotik Filmler


Lee Halloway.... İnanılmaz bir tutkunun parçası... Bu kadın ne yazık ki bir akıl hastanesinden sorunlu geçmişinden dolayı kendini hayatına adapte etmekte zorlanmasıyla biliniyor. Ancak lisedeki arkadaşlığını kullanarak kendisine bir iş bulan ve hayatını sürdürmeye başlarken Grey ile tanışıyor.

Ancak Mr. Grey ne yazık ki saplantılı ve çeşitli fantezilere sahip olmasıyla birlikte bakın bakalım neler gerçekleşiyor. Cinsellik ağırlıklı filmler listemizde 4. sırasıyla bu filmi izlemeyi unutmayınız. Benim en beğendiğim film bu olmuştu.

Ancak listeyi kullanıcıların imbd ve yorumlarını esas alarak sıralamaktayız. Cinselliğin abartıldığı filmler içinde fantazi arıyorsanız :) gerçekten bu film çok farklı işlenmiş. Tam bir paranın hükmettiği bir film. İzleyince anlayacaksınız.


yabancı filmler

5. Bir Kadının Seks Günlüğü - Seksizm Film Önerileri


Bu filmi izlemeyen yoktur zaten... Sekse olan yoğun ilgisi nedeniyle Val kendi hayatında çok farklı bir yol izlemeye karar vermiş bir kadındır. Adeta bir hayat kadını gibi hayatını geçirmesiyle birlikte psikolojik yanlarını bastırmaya çalışır. Ancak filmi sadece seksten ibaret olarak görmek tamamıyla yanlış olacaktır. Cinsel sahneleriyle ünlü filmler arasında yer alan filmlerden birisi olarak bilinen bu yapımı izlemeyenler bir hayat kadını felsefesini kolayca öğrenebilirsiniz.

İnanılmaz bir derecede cinselliğin kullanıldığı yabancı filmler arasında yer aldığını düşünecek olan bir kitlenin varlığı söz konusu olsa bile. Filmin sadece cinsellik ile ilgili olmadığını söylemek pek yanlış olmayacaktır. Cinselliğin abartıldığı filmler listesinin daha fazla genişlemesini istiyorsanız. Bizlere anonim olarak yorum yapabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.


cinselliğin kullanıldığı yabancı filmler


Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Filmler Nelerdir? Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Filmler Nelerdir? Reviewed by AsAsAs on Eylül 04, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.