Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Diziler - Cinsellik Ağırlıklı Diziler


Cinselliğin abartıldığı, adeta gözümüze sokulduğu yabancı dizilerle karşınızdayız. Cinselliğin had safhada olduğu en erotik filmler dünya çapında yoğun bir izleyici kitlesine sahip. Bu dizileri aile ortamında izlemeye imkan yok. Öyle ki bu dizilerde cinsellik, erotizm had safhada işleniyor. İşte cinselliğin gözümüze sokulduğu yabancı diziler listesi… Cinselliğin abartıldığı yabancı diziler listesinde ele aldığımız bu dizileri tek tek okumanızı tavsiye ederim. Erotizm içeren yabancı diziler arasında yer alan bu dizilerin hiçbiri esas olarak amaçlandığı alan erotizm değildir!
Spartacus - Cinselliğin Abartıldığı Diziler

4 sezon boyunca izleyicilerini ekrana kilitleyen ve bir daha aynı kalitede dizi çekileceğine inanılmayan en kanlı, en erotik en politik ve en trajik dizi filmlerden biridir.  Bu erotik diziyi izlerken, Romalıların Spartacus zamanlarından kalma hiçbir medeni topluma uymayan cinsel fantezileri birer birer gözler önüne seriliyor.
Bir köle taciri ve Gladyatör okulu sahibi, Spartacus’ü satın alacak ve onu Gladyatör okulunda yetiştirecektir. Çok kötü şartlarda hayatla ölüm arasında gidip gelen Spartacus ve arkadaşları, Romalıların eğlencesi için, arenada ölümüne dövüşmenin, efendileri tarafından zevk için öldürülmenin ve seks objesi olarak kullanılmanın yanlış olduğunu anlayacaklar ve bir isyan başlatacaklar.
Dizide erotizm başta olmak üzere ne ararsanız bulacaksınız. Cinselliğin abartıldığı diziler arasında Spartacus net ilk diziler arasında yer alacaktır. Seksizm film seksist nedir bilmek istiyorsanız. Diğer yazımızı okumanızı tavsiye ederim.


cinsellik ağırlıklı diziler

Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Diziler - Spartacus


Master Of Sex - Cinsellik Ağırlıklı Diziler

Bu dizi de cinselliğin abartıldığı ve adeta cinselliğin gözümüze sokulduğu dizilerden biridir. Dizi, bir kitap projesinin ekrana taşınmasının ürünüdür. Psikolojik terapi ile cinsel terapinin konu alındığı dizi, büyük bir hayran kitlesine erişti. Erotizm içeren yabancı diziler arasında gerçekten bu konuyu direk hedef alan tek dizi Master Of Sex adından da anlaşılacağı üzere bir tek bu dizidir.
Cinsel sahneleriyle ünlü yabancı diziler listesine yeni eklenen bu yapım oldukça farklı bir dizidir. İzlemenizi tavsiye ederim bilgi kokuyor adeta.


seksizm dizi

Master Of Sex - Erotik Yabancı Diziler
Outlander - Cinsel Sahneleriyle Ünlü Yabancı Diziler

Erotik dizilerden biri de Outlander dizisidir. İki farklı zamanda iki ayrı eşi olan çok güzel bir savaş hemşiresinin, seks ilişkisi ön plana alınıyor. 1945 yılında bir hemşire olan Claire’nin cinsel hayatı ve 2 erkek arasında seçim yapma zorunluluğu konu ediliyor. Oldukça cesur sevişme sahneleri ile süslenen dizi sizi ekranlara kilitleyebilir şimdiden söyleyelim. Erotizm içeren film önerileri için bu yazıya bir göz atmak isteyebilirsiniz.
Erotik diziler arasında bilinen bir dizidir. İzleyenlerinin aşırıya kaçtığı yorumları dikkatlerimizi çok çekti.

Cinselliğin abartıldığı filmler
Outlander - En İyi Yabancı Diziler
High Society

2018 yapımı olan bu dizi, bir kadın ekonomi profesörünün hırları uğruna her şeyi yapmaya hazır oluşunu konu ediniyor. Öyle ki istisnasız her türlü ahlaksızlığı yükselmek uğruna yapmaya hazır olan bu kadının erotizm dolu maceraları dizinin sonuna kadar devam ediyor.
Sadece yetişkinlerin izleyebileceği, Cinselliğin had safhada olduğu en erotik diziler arasında dünya çapında izlenen bir dizi olduğunu söyleyebiliriz.


Erotik Diziler
High Society - Erotik Sahneli Diziler
Yenilik Tutkusu

Erotizmin tavan yaptığı sahneleri ile ünlü bir dizi daha… Yenilik tutkusu bir internet sitesi aracılığı ile tanışan ve birbirine çok uyumlu görünen bir çifti ele alıyor. Bu çift sanki birbirleri için yaratılmıştır, seksi en zirvede yaşayan, düşünceleri ve arzuları uyuşan bu çift, zamanla birbirlerinden sıkılmaya başlayacaktır. Erotizm içeren yabancı film önerileri de sunan sitemizde diziler hakkında o kadar geniş olmasa da daha farklı kategorilerde yapılmıştır. Buraya tıklayarak bütün dizi önerilerimize göz atmaya ne dersin?
Cinsel tutkuları doyuma ulaşmadığı için ayrılma noktasına geleceklerdir. Ancak eşlerden biri, bu ilişkiyi kurtarmanın, yeni cinsel oyunlarla sağlanabileceğini düşünecek ve erotik sahneler peş peşe gelecektir. İşte cinselliğin gözümüze sokulduğu yabancı diziler arasında yer alması gereken bir dizi daha…
Seksizm film kategorisinin en popüler dizileri arasında yer alan aslında bir film olmasa da film niteliğinde yerini alan diziyi hemen izlemek için yer alan linklerden faydalanabilirsiniz.

Newness - Seksizm Film Seksist Nedir


Femme Fatales Erotik Dizi

Amerikan yapımı bu dizi, kadınların erkeklere baskın gelmek ve hayatta kalmak için, gizli seks potansiyellerini hiç çekinmeden dışa vurma yeteneklerini konu alıyor. Bir kadını kızdırınca, ya da onu alt edince, intikamın çok ağır olacağını hatırlatan erotik sahneleri ile ünlü bir dizidir. Dizi içinde her bölümde farklı hikayeler vardır.
En erotik yabancı diziler arasında yer alan Femme Fatales erotik dizi kategorisinin Amerikan yapımları arasında en başarılılarıdır. En iyi yabancı diziler arasında da bu diziye rastlamanız mümkündür.


seksizm film
Femme Fatales - Erotik Dizi


Komik ve Erotik bir dizi: Badly Dubbed Porn

Bu dizi de Cinselliğin had safhada olduğu en erotik filmler arasında yerini koruyor. Erotik dizi, erotik olduğu kadar komik bir dizidir. Porno yıldızlarının çevirdiği filmleri, montajlayarak ve komik dublaj ekleyerek yeniden düzenleyen bir grup arkadaşın komik ve erotik hikayesi konu ediliyor. 23 bölümden oluşan erotik dizi sadece yetişkinler tarafından izlenebilir.
Bu siteyi paylaşmıyoruz.
Aphrodisia

Adından da anlaşılacağı gibi, ana teması erotizm olan erotik dizi 80 bölümden oluşuyor. Dizide yine kadınların hayatı konu ediliyor ve bu kadınlar farklı hayatlardan ve tecrübelerden geliyor. Her kadının cinsel yaşamını da mercek altına alan dizi erotik sahneleri ile güçlüdür.

Aphrodisia - Cinselliğin abartıldığı yabancı diziler
The Tudors Erotik Dizi

2007 de yayınlanmaya başlayan ve 3 yıl süren bir erotizm fırtınası… Bu dizi 16. Yy ‘da geçiyor ve Kral Henry’nin zengin seks yaşamı anlatılıyor. Tüm sahneleri erotizm kokan bu dizide bir çok entrika, aldatma, intikam ve siyasi olaylar konu edilirken ana teması erotizmden hiç kaymıyor. Cinselliğin abartıldığı yabancı diziler için sitemizi takibe almayı unutmayınız.
Dolayısı ile her bölümü sıcak erotik sahnelerle dolu olan bu dizi ilginizi çekecek. Bu açıdan Cinselliğin had safhada olduğu en erotik diziler listesinde yer almayı hak ediyor.The Tudors - Cinselliğin Had Safhada Olduğu En Erotik Diziler
Shameless Erotik Dizi

Baştan sona kadar, yoğun olarak erotik sahnelerin işlendiği bu dizi, 2011 yapımı.  Dizide 6 çocuk babası olan, seks düşkünü, utanmaz ve uslanmaz bir babanın, çocukları ile olan çatışması ve aileyi bir arada tutmak isteyen evin en büyük kızının, aileyi kurtarma mücadelesi konu ediliyor.
Alkolik babanın seks maceraları bu dizi filmde yer alan çok açık erotik sahneleri ile akıllarda kalan bir dizi. Shameless aslında tam bir erotik dizi değildir.

seksist diziler
Shameless - En İyi Yabancı Diziler
Game Of Thrones

Cinsellik konusunda oldukça cömert sahnelerin dizi boyunca yer aldığı bu filmde, sahneler Spartacus dizisindeki erotik sahneleri aratmayacak derinlikte. Dünyada ses getiren dizilerden biri olan Game Of Thrones  ana tema olarak cinsellik savaş ve entrika üçlüsü üzerine kurulu bir dizidir.

Game Of Thrones - Seks Yaklaşımlı Yabancı Diziler
Penny Dreadfull Erotik Dizi

Cinselliğin had safhada olduğu en erotik diziler kategorisinde yer almaya hak kazanan, 2014 yapımı bu dizi Londra’da geçiyor. Diziyi ailecek izlemeniz imkansız çünkü çok aşırı çıplaklık ve cüretkar erotik sahneler var.
Bu sahneler, siz sanatın baş döndürücü etkisi ile hayallere dalarken, birden bire karşınıza çıkıyor. Ama bu dizide erotizm, vahşi içgüdülerin bir ürünü değil de sanatsal bir pencereden ele alınıyor. Dizide rol alan hatunlar, gözleriniz ekran ayırmanızı engelleyecek.Penny Dreadfull - Erotik Dizi Tavsiyeleri
The Affair

Erotizm kokan ve Cinselliğin had safhada olduğu erotik diziler kategorisinde yer alan bu dizi, evli olmayan ama tüm cinselliği ile ön plana çıkan sıcak ilişkinin zirvesinde yaşayan 2 orta yaşlı kahramanlarımızın ilişkileri konu ediliyor. Cinselliğin abartıldığı yabancı diziler arasında bulunan bu dizide bakın ki ilişki nasıl mı yaşanıyor?
Bu ilişki hem onları hem de etraflarındaki insanların hayatlarını derinden etkileyecek. Oldukça cüretkar erotik sahnelerin yer aldığı bu dizi İngiliz ABD ortak yapımı bir dizidir.
Gloden Golbe ödülünü bile alan bu erotik diziyi diğer dizilerden ayıran en önemli özellik, olayların kahramanın odağından çekilip farklı bir perspektiften gelişmesi ve ekrana taşınmasıdır. Dizide hala dillerde olan şarkıların ise etkisi bir başka…Forbidden Science

Cinselliğin had safhada olduğu erotik diziler listesinde yer almazsa olmaz dizilerden biri daha… Bu kez zamanın biraz ötesine gidiyoruz ve erotizm ihtiyacını insanlarla değil de Android ve sanal gerçeklik ürünleri ile tatmin eden bir topluluk görüyoruz. 
Erotik dizi filmin yasaklı olduğunu da ifade edelim. Erotik gerilim filmi sevenler, bir sezonu 13 bölümden oluşan Forbidden Science dizisini izleyebilirler.

erotik diziler izleniyor mu
Forbidden Science - Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Erotizmi Androidlerle yaşamak nasıl olurdu? Merak edenler aslında bir sinema filmi olan “Aşk” filmini de izleyebilirler. Bu filmde bir işletim sistemine aşık olan kahramanımız, bu işletim sistemini işleten kadın sesine önce ilgi duyar zamanla bu sesle sevişmeye başlar ve ona tutulur.

Gösterimi yasak filmler hakkında çok yorum alıyoruz. Bu yorumların yayınlanmasına dahi izin vermiyoruz. Verdiğimiz dizilerin tek konuları bu olmadığı için o tarz filmler veya diziler olarak nitelendirilemezler. Ancak gösterimi yasak filmler hakkında yoğun istek olduğu için bu site öyle bir site değildir.


Karısını boşama konusundaki cesaretsizliğini yenen kahramanımız tüm hayatını bir işletim sistemine bağımlı hale getirir. Fakat bu işletim sistemi bir insan değildir, günün birinde çökebilecek ruhu olmayan bir yazılımdır.

Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Diziler - Cinsellik Ağırlıklı Diziler Cinselliğin Abartıldığı Yabancı Diziler - Cinsellik Ağırlıklı Diziler Reviewed by İleri Kafalar on Temmuz 14, 2019 Rating: 5

15 yorum:

 1. Wirkung Viagra Einnahme Kamagra Amiens 100mg [url=http://lapizmoon.com]online pharmacy[/url] Generic Progesterone Discount Direct Free Doctor Consultation Stirling Offerta Levitra Viagra Cialis Levitra Effetti Collaterali

  YanıtlaSil
 2. Resolve note an appealing advantage in move onward of victory. ilerikafalar.com
  http://bit.ly/2KzGxoX

  YanıtlaSil
 3. Amoxicillin Trihydrate 250 Dosage Propecia Buy Australia Europharmacy [url=http://cialgeneric.com]generic 5mg cialis best price[/url] Compro Viagra In Italia

  YanıtlaSil
 4. Propecia Effetti Collaterali Di Finasteride No Prescription 3 Mg Estradiol Pills Canadian Generic Levitra [url=http://addrall.com]will alli diet pills become available[/url] To Buy Diflukin Without A Rx Online Pharmacy Panic Attack Medicines

  YanıtlaSil
 5. Is A Prescription Needed For Caverta Viagra Y Cialis Www Rx Customer Support [url=http://buyciali.com]buy generic cialis online[/url] Propecia Uno De Cincuenta Difference Viagra Cialis Best Place To Buy Propecia

  YanıtlaSil
 6. Cost For Viagra Without Insurance 283 Cellulitis Keflex [url=http://buyciali.com]cheap cialis[/url] Sale generic isotretinoin c.o.d. website Child Dosage Of Keflex

  YanıtlaSil
 7. Açılış Organizasyonu, Kına ve Sünnette İstanbul organizasyon firması
  Sünnet, kokteyl ve açılış organizasyonu denildiğinde profesyonel organizasyon şirketi Gökkuşağı Organizasyon akıllara gelir. Bireysel veya kurumsal organizasyonun masa sandalye kiralama ve host hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarını uzmanlıkla karşılayan bir İstanbul organizasyon firmasıdır.

  http://www.gokkusagiorganizasyon.com/
  http://www.gokkusagiorganizasyon.com
  gokkusagiorganizasyon.com

  YanıtlaSil
 8. Hello! ilerikafalar.com

  We suggest

  Sending your business proposition through the Contact us form which can be found on the sites in the Communication section. Contact form are filled in by our program and the captcha is solved. The advantage of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique raise the probability that your message will be open.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.


  This message is automatically generated to use our contacts for communication.  Contact us.
  Telegram - @FeedbackFormEU
  Skype FeedbackForm2019
  WhatsApp - +44 7598 509161
  Email - FeedbackForm@make-success.com

  YanıtlaSil
 9. Cialis Effet Secondaire Levitra Generic Macrobid Free Consultation Bakersfield [url=http://corzide.com]viagra[/url] Mixing Keflex And Alcohol For sale isotretinoin Viagra Acquisto Forum

  YanıtlaSil
 10. Cialis Gunstig Kaufen 40mg [url=http://cialisan.com]cialis online[/url] Cialis Cout Cialis 2 Mesi Amlopres

  YanıtlaSil
 11. Zithromax Injection Viagra Before And After Photos [url=http://bmpha.com]20mg generique acheter levitra[/url] Clomid 1000

  YanıtlaSil
 12. Cialis Paypal Accepted [url=http://genericviabuy.com]viagra[/url] Viagra Y Ciclismo

  YanıtlaSil
 13. Baclofene Winthrop 10 Mg Vidal Viagra 20 Mg Citalopram Expired Safe [url=http://aaost.com]cialis 5mg best price[/url] We'Re Can I Buy Promethazine Codeine Generic Amoxicilina Bacterial Infections No Doctor Paris Switching From Prednisone To Cortef

  YanıtlaSil
 14. Amoxicillin And Juice [url=http://cialionline.com]cheap cialis[/url] Cialis 5 Mg Dosaggio

  YanıtlaSil
 15. Commande Cialis 20 Mg Effet Cialis 10 On Line Isotretinoin [url=http://ilfrc.com]viagra pfizer comentarios[/url] Pfizer Pharmaceuticals Generic Viagra

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.