İphone Xs Max İnceleme - İphone Xs Fiyatı


Apple dünya piyasasını şekillendiren büyük markalardan biri olduğunu vermiş olduğu bildiriler ile tekrar kanıtlıyor. Farklı inceleme kanallarının da bahsetmiş olduğu üzere Apple yapmış olduğu bildiride belirttiği üzere 10. yıl telefonlarını özel hale getirdi. İphone Xs Max inceleme yazımızın esas amacı da bu noktada yer alıyor. İphone Xs incelemesi ve İphone Xs Max ürünlerini sizler için ayrı ayrı inceledim. Aşağıda detaylı bir İphone Xs Max rehberi sizleri bekliyor.

İphone Xs Max Özellikleri

Harika kamerasıyla övünülen telefon gerçekten güzel özellikler içerisinde barındırıyor. 12 MP + 12 özelliği ile İphone Xs Max kamerası kullanıcının çok dikkatini çekti. Peki, bu özelliklerin tamamından faydalanabiliyor musunuz? İşte bu konuda yanlışlarınız var. Her telefon firmasında olduğu gibi bu özellikler maksimum ve minimum düzeylere göre ayarlanmaktadır.


iphone xs max yorumlar
İphone Xs Max İnceleme


Apple yaptığı ürünlerde kullanıcının sorunsuz bir şekilde bu özellikleri yüksek kalitede kullanabilmesi amacıyla kaliteli lensler kullanıyor. İphone Xs Max geniş açılı lensi ile birlikte kullanıcının daha kaliteli ve büyük fotoğraflar (alan olarak) çekebilmesine olanak tanıyor. İphone Xs Max kamera özellikleri sadece bunlarla da sınırlı değil. Ayrıca 2 kat optik ve 10 kat yakından çekim özelliğini de bünyesine katan İphone Xs Max serisinin fiyatının yavaştan neden bu kadar çok olduğunu anlayacaksınız. Ayrıca İphone Xs Max inceleme yazımda bu özelliklerin yanı sıra diğer özellikleri de fotoğraf halinde sizlere sunmak isterim.
iphone xs max incelemesi nasıl yapılır

İphone Xs Max İnceleme - İphone Xs Max Özellikleri


İphone Xs Max Kullanıcı Yorumları

Özellikle Apple'ın son zamanlarda pahalı olduğu yönünden yayılan söylentilere vermek istediğim bir cevap var. Çıkan bütün İphone serilerini incelemenizi tavsiye ederim. Apple ikinci el satış piyasalarında dahi fiyatı ölmeyen telefonlar yapan bir markadır. Özellikle İphone Xs Max kullanıcı yorumları fiyat eleştirileri programına döndüğü için belirtiyorum. Fiyatı sizleri gerçekten çok aşıyorsa daha farklı telefonlar düşünebilirsiniz.
İphone Xs Max Fiyat İncelemesi

Şimdi gelelim esas mevzuya birçok kişinin haykırdığı aşırı bulduğu İphone Xs Max fiyat incelemesi için kendinize bir şans tanıyın derim. Bu fiyata daha farklı telefon seçenekleriniz gerçekten mevcuttur. Ancak İphone Xs Max fiyatı için kaçınılacak bir telefon değildir. Eğer ki bütçeniz yetiyor ise uzun süreli kullanımlarda İphone marka telefonlar hakkında Apple kullanıcı yorumları oldukça olumludur. Şu anlık İphone Xs Max fiyatı 10.000 Türk lirasından başlıyor.
Addax TR

İphone Xs Max Fotoğraf Çekimi İçin En İyisi Mi?

Hiçbir zaman bir telefon markasını en iyisi veya en kötüsü diye ayırmam pek mümkün değil. Çünkü İphone Xs Max fotoğraf çekimi açısından ne kadar kaliteliyse bir başka çıkan Huawei ürünü de bir o kadar kaliteli olabilir. Yani İphone Xs Max video çekimi için gerçekten çok ideal bir kapasiteye sahiptir.
Bir başka yazımız olan Apple Mı Samsung mu daha kullanışlı yazısı için hemen tıklayabilir ve yazımızı okuyabilirsiniz. İphone Xs Max inceleme yazımız kısaca bu haldedir. Daha detaylı bir rehber istiyorsanız. Bizlere yorum yaparak rehberi genişletmemiz yönünde destek olabilirsiniz.

İphone Xs Max İnceleme - İphone Xs Fiyatı İphone Xs Max İnceleme - İphone Xs Fiyatı Reviewed by İleri Kafalar on Ağustos 05, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.