Yabancı Komedi Dizi Tavsiyeleri – Yabancı Dizi Önerisi

Yabancı Komedi Dizi Tavsiyeleri – En İyi Yabancı Diziler Listesi

Çoğunlukla yarım saatlik süreleriyle, yabancı diziler, koşuşturmacalı hayatımıza ilaç gibi geliyor. Yabancı diziler, genellikle her bölümde farklı konular işleyen kısa, takibi kolay, dizilerdir. Yabancı dizi önerisi için derlediğimiz listeye bir göz atalım. Ayrıca yabancı komedi dizi tavsiyeleri içerisinde bu yazımdaki tüm diziler sadece birer örnektir. En geniş kapsamlı tavsiye yazım için buraya tıklayınız.

How I Meet Your Mother

Yabancı dizi önerilerimizin başında, 7den 70e herkese hitap eden, beş arkadaş arasında geçen komik ve eğlenceli olayları anlatan bir dizidir. Yaşça çoğu kesme hitap ettiğinden çoğu yabancı komedi dizi tavsiyeleri sunan sitelerde bu diziye rastlamanız kaçınılmazdır. Ayrıca birçok sitede kaliteli komedi dizileri diye bilinen bir liste de bu diziyi görmeme ihtimaliniz yok gibi bir şey.

Bu yüzden ilk sırayı bu siteye vermek istedik. Ayrıca en iyi komedi dizileri imbd üzerinden yaptığımız araştırmalarda en yüksek puana sahip dizi How İ Met Your Mother olarak görülüyor. Not: Harika bir Amerikan sitcom klasiğidir. İzlemeden geçmeyin. En iyi komedi dizileri arasında adından sıkça söz ettiren How İ Meet Your Mother; dünya genelince izleyiciye sahip en iyi yabancı dizi olarak bile nitelendiriliyor. Sıkıcı senaryoya sahip dizilerin aksine HİMYM, bilinilirliği ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Komedi dizisi seçerken sıkça dikkat ettiğim en önemli şeylerden birisi de senaryonun bağlayıcı olması oluyor. Yani kısa sürecek olan sitcomları gerçekten hiç sevmiyorum. Amerikan sitcom klasikleri bu yüzden daha fazla hoşuma gidiyor. Zaten kısa bölümler birde sezon erken bitti mi insan çıldırıyor. Gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi desem bile bence abartmış olmam harbiden çok sevmiştim. Almış olduğu yorumları da incelerseniz zaten hak ettiğini göreceksiniz dediklerimin tamamını.

Komik Yabancı Dizi Önerisi
How İ Meet Your Mother – Eğlenceli Yabancı Dizi Önerisi

Wilfred

Yüzüklerin Efendisi serisindeki Elijah Wood’un başrolünde oynadığı bu diziye mutlaka bir şans vermelisiniz. Çevresindeki herkese sıradan bir köpek gibi görünen Wilfred ile onu köpek kostümü giymiş olan bir adam olarak gören Ryan’ın arasındaki diyalogları ve olayları anlatıyor. Yabancı dizi önerisi listesinde olmayı hak etmesi, milyarlar tarafından izlenip, beğeni elde etmesi ile oluşmuştur. Çoğu sitenin en iyi yabancı diziler listesinde yer aldığı bilinen bu dizi efsanevi rezillikleri gülünç hale getiriyor. Yabancı komedi dizi tavsiyeleri içerisinde listeme bir dahil olmayı başaran bu diziyi daha önce iki kere falan izledim. Gerçekten keyif verici ve evde vakit geçirmek için birebirdir.
En Çok Sevilen Komedi Dizileri Nelerdir
Wilfred – En İyi Yabancı Komedi DizileriThe Last Man on Eart

Şimdi sizlere uygun bir yabancı dizi önerisi için oldukça ideal bir seri daha sunmak istiyoruz. Dünyadaki son insanın yaşantısını ve o insanın başından geçen maceraları, tek kamerayla çekilmiş bir komedi dizisidir. Ütopik olarak yaşanacak bir hayat için, sizlere verilebilecek en iyi ve en keyifli yabancı dizi önerisidir. Bu arada en iyi komedi dizileri imbd puanları üzerinden yaptığımız analizler sonucunda The Last Man On Eart inanılmaz bir ilgi görmüş.
komedi dizileri önerecek var mı
The Last Man On Earth – Yabancı Komedi Dizi Tavsiyeleri

The Big Bang Theory

Hayat gayeleri ve en büyük zevkleri, kuantum fiziği üzerine kafa yormak olan zeki iki arkadaşın, güzel bir kızla karşılaşınca düştükleri durum ve yaptıkları olaylar ele alınmaktadır. Yabancı dizi önerileri listesinde, umudunu yitirmeyenlerin ve mücadelecilerin en çok sevdiği dizi olarak baş sıralarda yer almaktadır. Yabancı komedi dizi tavsiyeleri içerisinde The Big Bang Theory gerçekten benim için çok başka bir yer tutar. Zeki insanları seviyorsanız. Bel altı değil zeka üstü çalışan bu diziyi izlemelisiniz.
Dizi Önerileri
The Big Bang Theory – Yabancı Komedi Dizi Önerileri

Friends 

New York City’de yaşayan 20li yaşlardaki 3 çiftin başından geçen olayları konu edinen, oldukça eğlenceli, izlerken zamanın nasıl aktığını anlayamayacağınız bir dizidir. Yanlış anlaşılmalara ve bu yanlış anlaşılmaların sonuçları komik olaylara mağruz kalanlar, bu yabancı dizi önerisi tam sizlere göre.
En iyi yabancı diziler
Friends – Gelmiş Geçmiş En İyi Yabancı Komedi Dizi

Californication

Girişimi eksik olan, eşine ve kızına aşık, çapkın bir yazarın başından geçen oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir dizidir. Kadın erkek, yaşlı ve genç herkesin beğeni ile takip ettiği bu diziyi, yabancı komedi dizi önerileri listesine eklemek bile oldukça heyecan verici. Özellikle aile komedi dizileri arasında yıkılmış bir ailenin dramına gülmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir dizidir. Bunu izlerken cinsel sahneler çoklukta olduğu için lütfen yaş sınırına dikkat ediniz.

Gerçekten Gülmeye İhtiyacım Var
Californication – En Çok Güldüren Yabancı Diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir