Cinsellik Ağırlıklı Filmler – Cinselliğin Abartıldığı Filmler

cinselliğin abartıldığı filmler

Sizler için hazırlamış olduğum bu listede cinselliğin abartıldığı filmler üzerine bir araştırma yaptım. Anketlerden almış olduğum sonuçlar neticesinde cinsellik ağırlıklı filmler arasında yer vermeye bu 5 harika filmi yazmaya karar verdim. İşte kısaca cinselliği abartan filmler listesi…

Not: Eğer ki uzun bir en iyi yabancı diziler listesine göz atmak isterseniz tıklayabilirsiniz. Cinsellik ağırlıklı filmler listesinde sadece ve sadece konu itibariyle filmler böyle nitelendirilmiştir. Ek olarak bu filmlerin çeşitli toplumsal sorunlara ve psikolojik problemlere de değindiği noktaları bulunmaktadır.

1. Grinin Elli Tonu – Cinselliğin Abartıldığı Filmler

Filmi izleyenler arasında yoğun bir anlamda seksapalite anlamında filmin çoğu noktasında abartı düşünceler yer almasıyla bilinen Grinin Elli Tonu. Dünya tarihine geçen harika bir kitap-film uyarlaması olarak biliniyor. Filmdeki cesur sahneler nedeniyle cinselliğin abartıldığı yabancı filmler arasında ilk olarak yerini almayı başarabiliyor.

Ayrıca Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Eloise Mumford… gibi kaliteli bir oyuncu kadrosuyla beslenen film muhtemelen dünya film tarihinin en çok ses getiren uyarlamalarından birisi oldu. Bu arada Gri’nin Elli Tonu cinsellik temalı filmler arasında belki de en çok beğeniyi üzerine toplamış film olabilir.

cinselliğin abartıldığı filmler
cinselliğin abartıldığı yabancı filmler

2.Amerikan Sapığı – Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Tam bir katil ve sapıklık ilizyonu olan Patrick Bateman filme muhteşem oturmuş yıldızımız diye belirtmek gerekiyor. Bateman ailesinden kalanlar ile zenginliğin hat safhasını yaşayan bir akıl hastasıdır.

İnsanlara acı vermek ve onları öldürmekten inanılmaz bir şekilde haz duyan yakışıklı starımız cinselliğin en çok kullanıldığı filmler içerisinde 2. sırada yer almayı başarıyor. Cinselliğin abartıldığı filmler serisinde konu olarak biraz daha cinayet ağırlıklı işlenen bu yapımı kesinlikle izlemelisiniz. Seksin ön planda olduğu yabancı diziler de sitemizde ek bir yazıda sizlere sunulmuştur. Cinsellik içeren yabancı diziler listesi için tıklamanız yeterli olacaktır. Cinsellik ağırlıklı filmler izlemek istiyorsanız. Bu arada bu filmin biraz ağır gelebileceğini de söylemeden geçmeyeyim istedim.

cinselliğin en çok kullanıldığı yabancı filmler
cinsel filmler

3. La Pianiste – Erotik Filmler

Biraz sapkın bir film olsa da gençlere yönelik tehlikeli yönlere saldırıldığını düşünen eleştirmenler tarafından yoğunca eleştiriler aldı. Başarılı filmin en kötü yanı bence de bir öğretmenin öğrencisiyle olan münasebetsiz ilişkisiydi. Baş rolünde yer alan Erika Kohut karakteri cinselliğin işlendiği yabancı filmler serisinde yer edinebilmek için adeta her şeyi yapıyor.

Film tam bir nefis meselesi haline gelmiş. Baş rolün inanılmaz seks arzusu ve öğrencisiyle başından geçen hikayenin uyarlanmasını izleyebilirsiniz. Cinsellik ağırlıklı filmler serisinde La Pianiste büyük bir yer kaplıyor. Tam bir yasak aşkı işlediği için ilginizi gerçekten çekebilir.

seksin yer aldığı yabancı filmler
Cinsellik ağırlıklı filmler

4. Secretary – En Başarılı Yabancı Filmler

Lee Halloway…. İnanılmaz bir tutkunun parçası… Bu kadın ne yazık ki bir akıl hastanesinden sorunlu geçmişinden dolayı kendini hayatına adapte etmekte zorlanmasıyla biliniyor. Ancak lisedeki arkadaşlığını kullanarak kendisine bir iş bulan ve hayatını sürdürmeye başlarken Grey ile tanışıyor.

Ancak Mr. Grey ne yazık ki saplantılı ve çeşitli fantezilere sahip olmasıyla birlikte bakın bakalım neler gerçekleşiyor. Cinsellik ağırlıklı filmler listemizde 4. sırasıyla bu filmi izlemeyi unutmayınız. Benim en beğendiğim film bu olmuştu. Ancak listeyi kullanıcıların imbd ve yorumlarını esas alarak sıralamaktayız. Cinselliğin abartıldığı filmler içinde fantazi arıyorsanız 🙂 gerçekten bu film çok farklı işlenmiş. Tam bir paranın hükmettiği bir film. İzleyince anlayacaksınız.

yabancı filmler
Çıplaklık İçeren Filmler
5. Bir Kadının Seks Günlüğü – Çıplaklık İçeren Filmler
Bu filmi izlemeyen yoktur zaten… Sekse olan yoğun ilgisi nedeniyle Val kendi hayatında çok farklı bir yol izlemeye karar vermiş bir kadındır. Adeta bir hayat kadını gibi hayatını geçirmesiyle birlikte psikolojik yanlarını bastırmaya çalışır.
Ancak filmi sadece seksten ibaret olarak görmek tamamıyla yanlış olacaktır. İnanılmaz bir derecede cinselliğin kullanıldığı yabancı filmler arasında yer aldığını düşünecek olan bir kitlenin varlığı söz konusu olsa bile.
Filmin sadece cinsellik ile ilgili olmadığını söylemek pek yanlış olmayacaktır. Cinselliğin abartıldığı filmler listesinin daha fazla genişlemesini istiyorsanız. Bizlere anonim olarak yorum yapabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
cinselliğin kullanıldığı yabancı filmler
Cinselliğin abartıldığı filmler

6. Femme Fatale – Seksizm Film Önerileri

Seksist yaklaşımları ile ünlü Femma Fatale yani öldüren kadın olarak bilinen bu film Laura isimli genç bir kadının başından geçen olayları anlatıyor. Bir soygun yapan ve ünlü birinin değerli mücevherlerini çalan Laura Ash’in bütün arkadaşları yakalanınca kaçmak zorunda kalan Ash Fransa’ya farklı bir kimlikle geri gelir. Ancak ismini değiştirmesine rağmen kaza eseri bir gazeteci tarafından fotoğrafı çekilince tekrar ortaya çıkar.
Olayların ardı sırası kesilmez ve ifşa olan kadın kendini kurtarmak için çeşitli planlar yapar. Seksizm yaklaşımıyla farklı bir izlenim yaratacak olan bu film önerisi dikkate alınmalı. Kesinlikle tavsiye ederim çünkü kendim de izledim. Gayet başarılı bir filmdir. Ayrıca cinselliğin abartıldığı filmler kategorisinde belki de o kadar çok göze batmayacak tek filmdir. Yabancı cinsel filmler arasında en az sırıtanın bu olduğunu düşünüyorum.
7. Arkadaştan Öte – Seksist Filmler
İnsan kaynakları biriminin başında çalışan Jaime iş yerinden gelen bir görev ile yolculuğa çıkar. New York’ta tanıştığı Dylan, bir sanat yönetmeni ve karizmatik birisidir. Bunun üzerine bir ilişki yaşamaya başlayan çift bu ilişkiyi ciddiyete dökmeden seksüel arzular ile yola çıkarlar. Seksizm film kategorisinde yer alan bu filmi izlemek ufkunuzu genişletebilir.
Cinselliği abartan filmler arasında sıkça listelerin başını çeken bu film 7.2 bir puana sahiptir. Filmin konusu itibariyle oyuncuların da rollerine uygun seksi kişiler olarak seçildikleri aşikar. Seksizm filmi olarak listelere bomba gibi giren bu film listede verdiğimiz çoğu filme göre yeni sayılabilir. (2011 yılında yapılmıştır.)
Cinsel yabancı filmler
Arkadaştan Öte – Cinsel Filmler
8. Bağlanmak Yok – Cinsellik İçeren Yabancı Diziler Ve Filmler
2011 yılına ait bir başka yapımda Bağlanmak Yok filmi… Cinsel isteklerini bastıramayan ancak bir o kadar da ilişki kurmaktan kaçınan bir çift düşünün. Biraz 7 numaralı filme benziyor değil mi? Ancak bu çiftimiz birbirinden uzak kalmayı başaramıyor. Ayrıca cinsel birlikteliğin getirdiği şehvet ve arzuyla aşklarını yaşadıklarını fark ediyorlar.
Cinsellik içeren filmler
Bağlanmak Yok – Cinsellik İçeren Yabancı Diziler
Cinselliğin abartıldığı yabancı filmler arasında yer verdiğimiz bu filmde baş rol oyuncuları gerçekten harika iş çıkarmışlar. Tavsiye ederim. Cinsellik içeren yabancı diziler arasında da yerini alan oyunculara sahip bu film de fazlasıyla çıplak sahne bulunuyor. Bu yüzden yaş sınırına uygun hareket etmekte fayda var.
9. Danimarkalı Kız – Cinsel Ve Psikolojik Filmler
Einar isimli bir gencin kendisini hormonal olarak yanlış hissetmesi üzerine bir ameliyat sonucu cinsiyet değiştirmesini konu alan bir filmdir. Almış olduğu yüksek puanla listemizde yer alan en yüksek puana sahip filmdir. Danimarkalı Kız filmi 9.1’lik bir puana sahiptir.
Yabancı erotik filmler için bile biraz farklı olduğu için ağır gelebilecek bir filmdir. Bizim ülkemizde oldukça ters karşılanan bir duruşu olduğundan  garip gelebilir.
ilginç yabancı filmler
Danimarkalı Kız – Yabancı Erotik Filmler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir