İmamoğlu’nun Sevilme Nedeni – Ekrem İmamoğlu Kimdir

ekrem imamoğlu kimdir

Türkiye’nin çözüme kavuşması oldukça uzun süren bir seçim sürecinden sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde seçim sürecini kazanan Sayın Ekrem İmamoğlu oldu. İnsanlara olan davranışları, ilgisi, alakası, cömertliği, güler yüzlü davranışları ve bu gibi yaklaşımları nedeniyle çok büyük bir ilgiyi üzerine çeken İmamoğlu’nun herkese kapısına açık olduğunu söylediği demeç ile birlikte asla bir dışlamanın yapılmayacağını açıklamış oldu. Ekrem İmamoğlu kimdir sorusuna bu makalemde cevap bulabilirsiniz. Kısaca sizler için Ekrem İmamoğlu’nu anlattım. Farklı yazılarıma buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Eğitime ciddi desteği olacağını düşündüğüm bir siyasetçi.

Ekrem İmamoğlu Vaatleri İle İnsanları Mutlu Etti – Ekrem İmamoğlu Kimdir

Yayınladığı bir Tweet ile herkesin hayatında etkili olacak kararların nasıl verildiğini izlemeleri için teşvik eden Sayın İmamoğlu yayınladığı Tweetler ile sıkça gündeme geliyor. Sıkça Ekrem İmamoğlu kimdir gibisinden sorulara maruz kalındığı için internette sıkça bu tarz biyografi yazılarına rastlayabilirsiniz. Benim beğendiğim bir yazı olan Ekrem İmamoğlu biyografisi için en güzel bilgileri verdiğini düşündüğüm site için tıklayabilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu Kağıthane’de Görevinin Başında

Sıkça Beylikdüzü’nde halkı tarafından oldukça sevilen Sayın İmamoğlu görevine başlar başlamaz. Bütün her şeyiyle kendini işine verdi. Kağıthane’de yaşanan talihsiz olayları birebir yakından takip etmek isteyen ve yeni güvenlik önlemlerini görmek isteyen Ekrem İmamoğlu çekildiği fotoğrafı resmi Twitter hesabında paylaşarak ekledi


Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi’nde çöken bina ile ilgili incelemelerde bulunduk ve güvenlik sebebiyle boşaltılan binalardaki oturan vatandaşlarımızla konuştuk. Güvenlik önlemleri alınmış durumda; Valiliğimiz, İlçe Belediyemiz ve İBB olarak mağdur vatandaşlarımızın yanındayız.

Twitter – Ekrem İmamoğlu
Ekrem İmamoğlu Vaatleri

Ekrem İmamoğlu Kimdir?

Son zamanlarda Google’da büyük bir tıklanma oranına sahip olan Ekrem İmamoğlu kimdir diye merak edenlere bazı araştırmalarımın sonucunu ileteceğim. İmamoğlu, 1970 yılında Trabzon’da doğdu. Lise yıllarında Trabzon’da hayatını sürdüren İmamoğlu eğitim gereğince İstanbul Üniversitesi’ne gitti. İngilizce işletme mezunu olan Sayın Belediye Başkanı şu anda ilk kez başkanlık yapmıyor.

Daha önce Beylikdüzü’nde görev yapan İmamoğlu’nun siyasetle tanışması çok uzun sürmedi. İstanbul Üniversitesi’ni okuduktan sonra yüksek lisans eğitimi de alan İmamoğlu bir süre sonra kendisini birden aile şirketinde buldu. 2009 yıllarında siyasete adımını atan; tabi ki bu sürecin geçmişi de bulunuyor.

Ardından Beylikdüzü’nde yaptığı icraati sonucunda büyük ilgi gören İmamoğlu 2019 yılında Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı seçildi. Demokrasiye karşı duruşuyla büyük bir sevgi kazanan İmamoğlu seçim sonuçlarına göre 2019 yılında yeni belediye başkanı olarak seçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir