Sevgiliniz Sizinle Hiç İlgilenmiyor Mu?

Sevgiliniz Sizinle Hiç İlgilenmiyor Mu?

Kadın erkek ilişkilerinde sürekli olarak öne sürülen saygı ve sevgi kavramı artık günümüzde ne yazık ki popüler değil. Kişiler artık çıkarları doğrultusunda karşılıklı ilgi olmasını amaçlıyorlar. Sevgilim benimle ilgilenmiyor gibi sorunları yaşamakta olan kişilerin bu yazıdaki adımlardan çıkacak cevaplarını tek tek düşünmesini tavsiye ediyoruz.

1. İlginin gerçek nedeni sevgisizlik olabilir mi? İlgi sorunları yaşanan ilişkiler gösteriyor ki kadın ve erkek arasında gerçek kimyanın olmaması ve kişilerin karşılıklı olarak birbirlerine karşı olan sevgilerinin eksik kalması büyük bir probleme sebep olabiliyor.

sevgilim sorunlu mu?


2. Karşınızdaki insandan beklentileriniz sizce de biraz yüksek değil mi? Bu yazıyı okuyan kişiler bekar ise ve arada sadece bir sevgililik bağı bulunuyor ise bu konuda korkmalarına gerek yok. Karşınızdaki insan ilgisini kolay ifade edemeyen biri olabilir. Ancak unutmamalısınız ki kendinizi de kandırıyor olabilirsiniz.


ilgisiz bir sevgilim var


3. Kadınların yaptığı ilgisizlik erkeklere göre daha ciddi bir probleme dayanabilir. Karşısındaki insan fazlasıyla ilgileniyor ve kadını bu daraltıyorsa erkeğin birkaç adım geri atması sorunu kökünden çözecektir.

sevgilim benimle ilgilenmiyor


4. Aşk hayatınızda inişli çıkışlı bir hayat yaşıyorsanız. Kesinlikle bir kere de dönüp kendinize bakmayı düşünmelisiniz.
aşk hayatım berbat


5. Artık kavga etmekten yoruldunuz. Karşınızdaki kişi sizi anlamıyor veya herhangi bir çaba göstermiyor mu? Sizden başka önemsediği başka tür şeyler de bulunuyor mu? İşte o zaman kafanızı kurcalayan o sorular sizi çok ama çok zorlayacaktır. Bu gibi durumlarda ilişkinizi düzeltmek için yeteri çabayı sarf ettiyseniz. Ancak ayrılmak istemiyorsanız. Karşınızdaki insanın düzelmesini bekleyin. Eğer ki bir geri dönüş alırsanız. Çabalamaya devam edebilirsiniz. Alamıyorsanız o insan zaten sizi çoktan bitirmiş demektir.6. Son maddemizde erkek ve kadınların ilişkiye bakış açılarındaki cinsellik problemine dikkat çekmek istiyoruz. Eğer ki ilişkiniz karşılıklı olarak bunu kaldıramıyor veya içinizden gelmiyorsa yapmayın! Yol yakınken bu konuda ya bir anlaşma sağlayın. Ya da yollarınızı ayırın.

Sevgiliniz Sizinle Hiç İlgilenmiyor Mu? Sevgiliniz Sizinle Hiç İlgilenmiyor Mu? Reviewed by AsAsAs on Mart 07, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.