MMORPG Oyunlar – MMORPG Oyun Önerileri

MMORPG oyun önerisi
Son dönemlerde mmorpg oyunlar için yapılan araştırmalar özellikle oyun dünyasının değişmesiyle birlikte çok farklı haller almaya başladı. Vazgeçilmez bir oyun serüveni oluşturmak ve hazır vaktiniz var olduğunu düşünüyorsanız yeni mmorpg oyunları içerisinden veya nostaljik eski oyunların içerisinden seçim yapabilirsiniz. MMORPG oyunlar mobil olarak çok tasvip etmediğim için listede bu tarz bir oyun bulunmamaktadır.
Oyun severlerin en çok tercih ettiği MMORPG oyunlarını sizler için listemizde yer verdik.  MMORPG oyunlar 2019 yılında oldukça yüksek oranda bir popülariteye sahip olduğu için bu listeyi sizler için hazırladım.

 En İyi Mmorpg Oyun Önerileri Nelerdir?

l World Of Warcraft
MMORPG oyunları arasında karşımıza çıkan en popüler oyun şüphesiz world of warcraft oyunudur. 2004 senesinde internet üzerinde yerini alsa da 2019 senesinin de en popüler oyunu haline gelmiştir. Oyunu oynamak ücretlidir.
Bütün mmorpg oyun önerisi yapan arkadaşların sitesinde gördüm. Ayrıca 4 yıl kendimde oynadım. Deli gibi keyif veren bir oyundur. Özellikle arkadaşlarla birlikte çerez niyetine gider benden söylemesi.
Mmorpg oyun önerileri
World Of Warcraft – MMORPG oyunlar
l Black Desert Online
2014 senesinde üretilmiş olmasına rağmen Türkiye’ye 2018 senesinde gelmiştir. Oyunu sadece bir kereye mahsus satın almanız gerekiyor. Özellikle grafik tasarımları ile herkesi büyüleyen bu oyunu denemek isteyenler için bir haftalık deneme süresi vardır.
mmorpg oyun
Black Desert Online – MMORPG oyunları 2019
l Blade&Soul
NCSoft tarafından hazırlanan bu oyun macera severler için ideal bir oyun. Özellikle MMORPG oyunu hayranları tarafından sevilen gözde oyunlar arasında yer alır. MMORPG oyunlar arasında biraz grafiğe önem veriyorsanız. Gerçekten denemeye değer olduğunu düşünüyorum. Ancak kendim hiç oynamadım.
Kısa zamanda oyuna başlamayı düşünüyorum. Blade And Soul, MMORPG online oyunlar listesine girmesinin nedeni; diğer platformlarda oldukça büyük övgüler almasından kaynaklanmaktadır. Hiçbir oyun firmasıyla anlaşmam bulunmuyor. Sadece yardımcı olmak amacıyla içerik üretiyorum.
2019 mmorpg oyun önerisi
Blade Soul – MMORPG oyun önerisi
l Guild Wars 2
World kurabileceğiniz bu oyunda sınıf özelliği oldukça dikkat çekici olmakta. Arkadaşlarınız ile birlikte takılabileceğiniz keyifli vakit geçirmek isteyenler için idealdir. Diğer online oyunlar ile kıyaslandığında pek takipçisi olmadığını sanabilirsiniz. Ancak gerçekler öyle değil. Kesinlikle bir göz atılması gereken bir oyun.
Yeni Online Oyunlar
Guild Wars 2 – Yeni MMORPG Oyun Önerileri
l Tera
Aslında eski bir oyun olmasına rağmen skill animasyonları ile oldukça başarılı bir oyun olarak en çok tercih edilen MMORPG oyunlarından birisi olmaktadır. Ayrıca FPS oyunları için verdiğimiz tavsiyelere göz atmak isterseniz de sizi diğer bir yazımı okutmaya yönlendirebilirim. MMORPG oyunlar artık sarmıyor diyorsanız. FPS oyunlar sizi bir süreliğine oyalayabilir.
Tera Online Rehberi - Tera Nasıl Oynanır?
Tera Online – Tera Online Rehberi
l Bless Online
2018 senesinin MAYIS ayında çıkmış bir oyundur. Oyunda 100 vs 100 savaşları oldukça dikkat çekiyor. Binek alabilmek için öncelikle hayvanları evcilleştirmeniz gerekiyor.
Mmorpg oyunlar ücretsiz
Bless Online – Yeni Nesil MMORPG Oyunlar
l Skyforge
PS4 versiyonu ile bizleri karşılıyor. Görsel açıdan ise oldukça tutkulu bir oyundur. Çoğu online oyuna göre grafik açısından çok ama çok farklı sahnelere sahip bir oyundur. Kesinlikle tavsiye ederim. MMORPG oyunlar 2019 senesinde bana kalırsa en iyi yükselişi yakalayacak oyun olarak bile nitelendirilse az olacaktır. Skyforge sitesi için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir