Kadınlar Erkekler Hakkında Neler Konuşuyorlar?

Kadınlar Erkekler Hakkında Neler Konuşuyorlar?

Genel olarak Türkiye’deki erkeklerin ortam arasında muhabbetlerinin bel altı olmasından dolayı yakınan kadınların dünya siyasetini tartışmadığını da söylemek gerekiyor. Kadınlar erkekler hakkında neler konuşuyor? gibi soruların günümüzde sıklıkla sorulmasından dolayı kadınlar adeta bunalıma girdi. Erkekler hakkında kadınların ne konuştuklarıyla ilgilenecekleri kadar erkekler nasıl davranmaları gerektiğine önem vermelidir. Ancak unutulmamalıdır ki kadınların beklentilerinin yanı sıra erkeklerinde beklentileri de bulunuyor. Kadınlar erkekler hakkında yaptığımız araştırma üzerine ve yaşadıklarımıza göre genel olarak dış görünüş üzerinden çok ufak detayları tartışıyorlar. Daha çok yaşanılan ve bir geleceğin var olabileceğini hissettikleri erkekler hakkında kadınlar konuşuyor. Ama absürt olmadığın kabul etmek gerek ki onlarda gördükleri erkeği beğendiklerinde bunu KİBAR! bir şekilde dile getiriyorlar. Kendi arkadaş ortamlarında.
NOT: Cinsel olarak iki cinsiyetinde duygu ve düşünce tarzları kişiden kişiye çok farklılık gösterdiği için herhangi bir yorum yapılmayacaktır.

kadınlar erkekler hakkında neler konuşuyor


Erkekler Kadınlar Hakkında Neler Konuşuyorlar?

İşte kadınlar hakkında kısa bir özet vermiş gibi olduk. Ancak kadınların konuştukları hakkında çok bir genelleme yapabilmek mümkün değildir. Yalnız bazı kadınlarında erkeklerden pek altta kalmadığını unutmayınız. Aynı erkeklerin yapmış olduğu muhabbetlerin belki de daha fazlasını yapabilme kapasitelerine sahiptirler. Ancak erkekler kadınlar hakkında neler konuşuyorlar diye bir genelleme yapacak olursanız. Bu konuya net bir cevap verebilmek mümkün hale geliyor. Kadınlara nazaran başlangıç duyguları erkeklerin ne yazık ki oldukça zayıftır. Kadınlar hislerini başlangıç aşamasından itibaren yoğunlaştırmayı başarırken erkek için biraz daha zamana ve görsel bir metaya ihtiyaç vardır. Yani kadınlar genel olarak erkekler hakkında konuştukları küçük bir muhabbet “çocuk çok tatlıymış” gibi düşünülürken erkeklerin arasındaki muhabbet ne yazık ki biraz daha absürt kaçabiliyor. Ancak bunun nedeni sadece sapkınlık veya herhangi bir durumdan dolayı kaynaklanmıyor. Erkekler genel olarak ilk olarak dış güzelliğin dışa vurumuna önem verdikleri için kadınları bazı kötü şekillerde beğendiklerini ifade etmeleri ne kadar kötü de olsa ne yazık ki günümüzün tek gerçeğidir. Bu durumun düzelmesi için ise yapılabilecek hiçbir şey bulunmuyor. Kadınların dikkatine! Overlock makinesi dicekmiş gibi hissetim bir an… Neyse kadınlar bu gibi muhabbetleri şahsi algılamamalı hayatınızda yer alan erkeğinde bu gibi muhabbetleri arkadaş ortamında mahalle baskısından dolayı bile yapabileceği ihtimalini unutmamalısınız. Bu yüzden sevgilinizin arkadaşlarına olabildiğince yakın olmalısınız. Erkeklerin ise bu konuda ne yazık ki ellerinden hiçbir şey gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir