Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi 


Hanımlarımızın evde en kolay kurabiye tarifi nasıl yapılır diye kara kara düşünmeye son. Sizlere daha rahat ve daha kolay biraz marifet isteyen fakat o kadar da lezzetli bir kurabiye tarifi sunmak istiyoruz. Hindistan cevizi ile muhteşem görüntüsü ile iştahları kabartan bir kurabiye tarifi olduğunu belirtmek isteriz. Bu tarif için gerekli malzemeler sıklıkla evde bulunduğu için sizin için bir sorun teşkil etmeyecektir. Ayrıca kakaolu hindistan cevizli kurabiye yapabilirsiniz. Çok zor bir şey değil sadece hamur ona göre yapılmalıdır.
pratik tatlı tarifleri önerileriHindistan Cevizli Kurabiye Malzemeleri Ve Hazırlanışı 

Malzemeler ise şöyledir. Her zaman ki gibi 250 gram margarin ( tereyağı da seçilebilir), 3 yumurta, 1 su bardağı pudra şekeri, 1 su bardağı Hindistan cevizi, birer kabartma tozu ve vanilya ile aldığı kadar unu birlikte yoğurup 180 derecelik bir fırına koyup servis edebiliyorsunuz. Daha sonra soğutup afiyetle yiyebilirsiniz. Bazı kişiler tarafından sıklıkla istenen bir diğer tarifte hindistan cevizli kartopu kurabiye için de internetten araştırma yapabilirsiniz. Ancak lezzet açısından fazla şekerli olduğunu düşünüyoruz.
Ayrıca hazırlanış aşamasında herhangi bir sıralamaya tabii değilsiniz. İstediğiniz şekilde yol yordam izleyebilirsiniz. El aşinalığı oluştukça tariflerimizden diğerlerine kolayca geçebilirsiniz. Sizlere önerebileceğimiz yemek tarifleri için yazının üstüne tıklamanız yeterli olacaktır. 
Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi Reviewed by AsAsAs on Mart 05, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.