2019 Yılında Modaya Uygun Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler

2019 Yılında Modaya Uygun Giyinmek İsteyenlere Tavsiyeler

Gündemi güncel olarak takip edemeyen kişiler için içeriğimde sizlere belirli başlı moda akımlarını incelediğimi belirtmek isterim. Özellikle 2019 yılının moda renkleri neler olarak belirlendi? Pantone defilelerinde gösterilen kreasyona göre kırmızı bu yılın en çok dikkat çeken renkleri arasında yerini alıyor. Elbetteki kırmızı renge yakın olarak bilinen bordoyu hiçe atmamak gerekiyor. Bordo kırmızı renge nazaran daha ağır bir ton olmasından dolayı kadınların giymekte çekinmelerine rağmen erkekler tarafından oldukça büyük bir ilgiye sahip olduğu söylenebilir. Bu sene neşeli renkler ile moda akımının devam edeceğini düşünüyorum. Ayrıca defilenin devamında cesur renklerin kullanımına devam edildi. Sarı tonlarının baskın olması ve sarı tonlarıyla krem tonlarının muazzam birleşimlerinin 2019 yılının en sevilen rengi olacağı konusunda hem fikir olmalıyız.

var reklamstore_region_id = 543954;
var reklamstore_location=’manuel’;

Modaya Uygun Kıyafetleri Satın Alabileceğiniz Mağazalar

Araştırmalarıma göre henüz moda akımının belirlenmesine ekonomik nedenlerden dolayı çoğu tekstil ve pazarlama işi yapan firma gerekli ürünleri temin edememiş durumdadır. Ürünlerin temini için daha çok büyük firmaları tercih etmek doğru olabilir. Ancak maddi açıdan bu durumun külfet olacağını düşünüyorsanız bu konuda pek bir yorum yapabileceğimi sanmıyorum. Araştırmalarıma göre modaya uygun kıyafetleri satan yerler arasında sıklıkla erkekler için daha çok takım elbise satan yerler göz önünde tutuluyor. Spor giyimin takım elbise ürünlerine göre piyasaya biraz daha geç düşmesi zaten çokta anormal olan bir süreç değildi. Yine de bu süreçte almak istediğiniz ürünler için şu şu mağazalar diye bir liste vermeyi doğru bulmuyorum. Maddi açıdan bulunduğunuz konuma göre hareket etmeli ve ona göre bir seçim yapmalısınız.

Son zamanlarda çeşitli siteler tarafından takipçi çekilebilmek adına yaşanan yanlış yönlendirmeler ise sizleri yanıltıcı nitelikte olabilir. İçeriklerimiz sürekli güncel tutulmaktadır. Herhangi bir şekilde sizlere bir yönlendirme yapılmamaktadır. Genel olarak 2019 yılının moda rengi sarı ve kırmızı olarak dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Ancak buna net olarak bir cevap vermek pek mümkün değil. Henüz daha yılın başındayız. Eğer ki moda ikonları olarak bilinen kişiler tarafından yeni bir akım yaratılırsa bu durum tamamıyla değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir