Kadınlar İle Nasıl İletişim Kurulur?

Kadınlar İle Nasıl İletişim Kurulur?

Kadınların ilgisini bir türlü çekemiyor ancak onlardan aşırı derecede hoşlanıyorsunuz. Genel olarak tanıştığınız kadınlar ile asla anlaşamıyor. Konuşurken bazı sıkıntılar yaşıyorsunuz. Aslında bu gibi ihtimaller ne yazık ki ülkemizde erkeklerin büyük sorunları arasında yer alıyor. Kadınlar ile nasıl iletişim kurulur bunu bile bilmeyen insan sayısı o kadar yüksek ki tahmin bile edemezsiniz. Peki, kadınların ilgisini çekmek için neler yapılmalıdır? Elbette direk olarak bir cevap vermem mümkün değil ancak maddeler halinde bu konuya biraz yön verebilirsiniz.


kadınlar ile nasıl iletişim kurulur


  1. İlk olarak çoğu kişi önemsemese bile yapılması gereken ilk şey kitap okumaktan geçiyor. Özellikle biyografi veya otobiyografi tarzı kitapları okuyarak kişilerin bilgi birikiminden faydalanabilir. Bu sayede karşınızdaki kişiye kendinizin daha kültürlü biri olduğunu gösterebilme şansınız bulunuyor. Ancak bunu sadece kadınlar ile nasıl iletişim kurulur gibi sorunlardan yola çıkarak düşünmemelisiniz. Genel olarak erkek erkeğe muhabbetlerde dahi bilgili biri olmak sizlere daha farklı bir öz güven verecektir. 
  2. Müzik! Kesinlikle olmazsa olmazlarınızdan biri olmalıdır. Neden? Diyelim ki birinden çok hoşlanıyorsunuz. Ancak yakınlaşma gösterebileceğiniz bir durum bir türlü oluşmuyor. Bunu çok düşünmeden tanışmak istediğiniz kişiden "iki dakika internetini açmasını ve bir müzik indirmeniz gerektiğini" dile getirin. Çoğunlukla terslenmeyecek bir dış görünüşe sahipseniz. Karşınızdaki kişi sizi terslemeyecektir. 
  3. Türkçe konuşurken kurallara uygun bir şekilde konuşmaya özen gösteriniz. Ancak bu dediğimi çok konuşmak biçiminde değil. Doğru ve düzgün konuşmak biçiminde yorumlamalısınız. Eğer ki kendinizi tam olarak ifade edemiyor iseniz bu konuda bir psikiyatr tarafından yardım almalı ve kendinizi en rahat biçimde ifade edebileceğiniz bir kişiye anlatmalısınız. Bu utanılacak bir durum değil aksine insanların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birisidir. Türkçeyi geliştirmek ise ne yazık ki kolay bir süreçten meydana gelmiyor. Karşınızdaki insanlar ile iletişim kurarken her şeyin hızlıca gerçekleşmesini beklemeyin.
  4. Boş konuşmak???? Elbette çağımızın gençlerindeki en büyük sorunlardan birisi. Büyük bir internet neslinin varlığından dolayı internette dönen çirkin ve komik olmamasına rağmen her ortamda dilinize aldığınız muhabbetler bir kadın için çok itici olabiliyor. Kadınlar için itici şeyler yapmamak sizin anlık olarak tanışmalarınızda olumsuz izlenimler bırakmamanız için çok büyük bir öneme sahip kuralınız olmalıdır. Boş Yapmayın!
Kadınlar Erkeklerin Hatalarını Neden Ciddiye Almıyorlar?

Bazı kadınlar erkeklerin hatalarını ciddiye almıyorlar. Çünkü daha çok uzun dönemli kişiliklere sahip olan erkekler başlarda yapmacık davranışlar ile karşılarındaki kadını büyülemeye çalışıyor. Bunun nedeni sadece kadın erkek ilişkilerinde değil. Örnek olarak erkek ortamında bile başka bir kadın hakkında bahsederken erkekler arasında dönen yalanları elbette ki hepiniz bilirsiniz. Bu durumu sadece bir örnek olarak gösterdik. Gelelim esas konuya.... Kadınlar bu gibi başlangıç düzeyi yalanları ne yazık ki biliyorlar. Bu durumdan dolayı da mağdur olmamak adına artık yalan söylemeyi kesmeli ve kadınları etkilemenin yolları arasında sıklıkla yer alan "dürüstlük" kavramını hayatınıza uyarlamalısınız. Birini gerçekten seviyorsanız. Sevdiğinizi belirtin ancak platonik olarak aşık olduğunuzda bunu kendinize acı çektirecek seviyelere düşürmek adeta sevgi değil pişmanlığın yönergesidir.
Kadınlar İle Nasıl İletişim Kurulur? Kadınlar İle Nasıl İletişim Kurulur? Reviewed by AsAsAs on Şubat 03, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.