Jet Kredi Nedir Nasıl Alınır? Jet Kredi Başvuru

Jet Kredi Nedir Nasıl Alınır? Jet Kredi Başvuru


Jet kredi, bankaların geçmiş dönemlerde ödeme konusunda problem yaşamadığı müşterileri için hazırlamış olduğu, kredi uygulamalarından bir tanesidir. Jet kredi hizmeti uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri üzerinden verilir. Bu kredi müşterilerin acil durumlarda banka şubelerine gitmeden nakit kredi alabilmesini sağlamaktadır. Jet kredi paketlerine başvurusu yapan kişilerin, kredi talepleri anında değerlendirilmekte ve onay verilmesi durumunda istedikleri tutar banka hesaplarına kısa sürede yatırılmaktadır.

Daha çok ihtiyaç kredisi kapsamında verilen bu hizmet, her müşteriye sunulmamaktadır. Bu krediyi kullanmak isteyenler eski dönemlerde bankaların kara listesine girmişse ya da sahip oldukları kredi notu orta riskli grupta bulunuyorsa kredi başvurularına olumlu yanıt alamayabilir.Sanal Değil Gerçek Para Çekiyorsunuz. Unutmayınız kredi çekerken dikkatli olmak gerekmektedir.


Jet Kredi Nasıl Alınır?

Bankalar üzerinden jet kredi başvurusu yapmak için farklı yöntemlerden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden, SMS ya da müşteri hizmetleri ile görüşme yaparak jet kredi talebinde bulunabilirsiniz. Başvuru yöntemleri arasında en çok internet başvurusu tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise internet üzerinden başvuru gerçekleştirirken başvuru işleminin öncesinde ödeme tablosu sizlere detaylı şekilde sunulmaktadır. Bu tablo üzerinden müşteriler jet kredi ile ne kadarlık faizi kabul edeceğini ve kredinin toplam maliyetini görebilmektedir. Yapılan başvurular onaylandıktan sonra nakit para doğrudan hesaplara yatırılmaktadır. Bu nedenle banka gelir belgesi talep etmemektedir.


Jet Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

  • Akbank
  • TEB 
  • Türkiye İş Bankası 
  • QNB Finansbank 
  • Halkbank
  • Yapı Kredi Bankası
Yukarıda bulunan bankalar, belirlenen şartları tamamlayan kişilerin başvurularını inceleyerek kredi başvuru sonuçlarını cep telefonlarına iletmektedir. Son zamanlarda şubesiz bankacılık uygulamaları ile gündeme gelen TEB bankasının Jet Kredi başvurusu konusunda son derece uygun faiz ve vade oranı sunmaktadır. Kredi paketlerinden faydalanmak isteyen kişi emekli olması durumunda bankalar yaş sınırını devreye sokmaktadır. Bu sınır 70 olarak belirlenmiştir.


hızlı kredi veren bankalarJet Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Sonuç olarak ise Jet kredi başvurusu onaylanan müşterilere e-mail üzerinden ödeme bilançoları iletilir. Krediyi verilen banka hesabına, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarlarını banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan yapabilirsiniz. ATM noktaları üzerinden kredi borcu ödemesi gerçekleştirmek isterseniz kartsız işlemler bölümünden TC kimlik numaranız üzerinden borç ödemesi yapabilirsiniz.
Jet Kredi Nedir Nasıl Alınır? Jet Kredi Başvuru Jet Kredi Nedir Nasıl Alınır? Jet Kredi Başvuru Reviewed by AsAsAs on Ocak 21, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.