Binance Jersey Avrupa’yı Kucaklıyor

Binance Jersey Avrupa’yı Kucaklıyor

Dünyanın birçok yerinde uygulamaya geçilen sanal para gerçekliğine 17 Ocak 2019 tarihi itibariyle Avrupa’da göz yummaya başladı. Avrupa’nın ve Birleşik Krallık’ın Binance Jersey sistemini geliştirmesiyle kullanıma geçilmeye başlanıyor. Binance Jersey, kısaca para akışının sanal ve masrafsız olarak yapılabilecek bir sanal para türüdür. Ayrıca borsacıların yüzünü güldüren haber de Binance Jersey’in hesap doğrulama hizmeti ile birlikte ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz yılın Ağustos aylarında İngiltere tarafından oluşturulan Bioncase güvenliliğini sürdürecek mi? Avrupa Birliği ilişkilerini bitiren ülkeler arasında yerini alan İngiltere ekonomik olarak kendini korumak adına bu adımı atmıştı. USDC gibi para birimlerinin bu yarışta yerini almasından dolayı Binance Jersey Avrupa’nın ve Birleşik Krallık’ın en büyük silahı haline gelebilir. Binance Jersey nedir? sorusunu özetle bu şekilde geçtikten sonra esas konuya yönelmenin vakti geldi.

kripto paralar güvenilir mi

Binance Jersey Güvenilir Mi?

Avrupa bu sisteme çok önem veriyor. Yani sistemin blockchain sisteminden geliştirilmesi ve daha fazla önüne geçmesi mümkündür. Yalnız unutmamak gerekiyor ki hali hazırda bekleyen Bitcoin gibi yüksek arza sahip para birimleri bu gelişime çok hızlı müsaade etmeyebilir. Bu yüzden Binance Jersey borsası nasıl kullanılır? Diye araştırmadan önce biraz piyasanın sabitlenmesini beklemek daha doğru bir karar olacaktır. Unutmamak gerekiyor ki eskiye nazaran klasik iktisatçıların söylemiş oldukları “İyi mal kendini satar.” teorisi ne yazık ki o yıllarda kaldı. Günümüzde iyi mal değil kendini en iyi tanıtan markalar hizmetlerini satıyor. Mallardan daha pahalı hale gelen hizmet sektörlerinin en başlıcalarından biri olan kripto para sektörünü çok dikkatli incelemelisiniz. Aksi takdirde varınızı yoğunuzu kaybedebilirsiniz. Kripto para haberleri için sitemizi sağ tarafta yer alan takip et butonundan ve sosyal medya hesaplarımızdan takibe almayı unutmayınız.

Binance jersey nedir

Kripto Para Son Dakika Haberleri

Son olarak yayınlanan son dakika haberleri içerisinde özellikle Blockchain üzerinde değişiklik yapılacağı söyleniyor. Piyasaların kızışmasıyla sistemler arası değişimler yaşanması zaten takipçiler tarafından bekleniyordu. Ancak Türkiye bu pazar alanında bir an önce yükselişe geçmez ise büyük bir ekonomik kriz ile karşı karşıya gelebiliriz. Kripto para haberleri bu yüzden bu kadar popüler başlıklar haline gelmeye başladı. Bu sanal paralar sayesinde şirketlerin batabildiğini zaten görmüştünüz. Peki, neden ülkeler kripto paraya izin veriyor? Ülkelerin ekonomik olarak krize girmelerini ve rakip bir ülkeye ekonomik bir baskı yapabilmek adına kripto paralar ekonomiler için adeta biçilmiş kaftan değerini taşıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir