2019 Yılında Vizyona Girecek Olan Harika Filmler Ve Yorumları

Yeni yılın şerefine çeşitli yapım şirketleri 2018 yılının Ekim ayından bu yana bütün vizyona girecek filmleri sizlere duyurdu. Özellikle 2019 yılında vizyona girecek olan filmler için ayrı bir başlık ayrılan bu yazımızda sizler için bütün filmleri sizin için listeledik. Bu filmler içerisinde özellikle bilim kurgu severlere özel büyük beklentilere girilen filmler yerini almış durumdadır. Gelin hep birlikte yeni yılın bomba film serilerine bakalım. Anime önerileri için tıklayabilirsiniz.

1. Hellboy - 11-01-2019

 Güzel bir serinin başlangıcı olacağını düşündüğümüz bu filmde Hellboy filminin yönetmen koltuğunda Neil Marshall'ı görüyoruz. Neil Marshall özellikle bilim kurgu anlamında deneyimli bir yönetmen olduğu için beyaz perdeye yansayacak bu film için bir an önce planınızı yapın. 11 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek filmler arasında yerini alan Hellboy 2019 yılının beklenen filmleri arasında boy gösteriyor. David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich gibi bir oyuncu kadrosuna sahip olan film kaliteli kadrosuyla birlikte heyecan dolu anlar yaşatacağından hiç şüpheniz olmasın.


2. Glass - 18-01-2019 

Özellikle Altın His filmiyle ses getirmeyi başaran ve büyük bir üne sahip olan ünlü yönetmen Night Shyamalan tarafından çekilen film çok kısa bir süre sonra sizlerle birlikte olacak Glass filminin yorumları için bütün eleştirmenler adeta gün sayıyor. Özellikle yaptığı işlerden ödün vermeyen Night Shyamalan'ı büyük bir eleştiriyle yıkmak isteyen bu kişiler ne yazık ki tekrar başarısız olacak! Ayrıca Glass sizler için 4 farklı ünlünün birleşimiyle büyük bir ses getirecek bir yapıdır. Bu film hakkında tek bir spoiler bile vermek istemiyoruz. Filmi beyaz perdeden izlemek için bizde sizler gibi gün sayıyoruz. Bu devam filminde özellikle Glass'ın bildikleri ön plana çıkıyor. Bu yüzden dikkatle izlemenizi ve ortaya çıkacağı bilinen Mr. Glass kimmiş ne yapıyormuş iyice görmenizi istiyoruz. Bu yüzden bu filmi bu kadar övmüş gibi olduk. Bizlerde sizler kadar heyecanlıyız. Glass filminin başlangıcını izlemeden filme gitmenizi tavsiye etmiyoruz. İnternetten kolayca bulabileceğiniz serinin ilk filmi adeta büyük bir psikolojik kaosu temsil ediyor. Bu film ise büyük bir merak konusudur. 2019 yılının en çok beklenen filmleri arasında bu film ilk 3'e girmiş durumdadır.


3. X-Men: The New Mutants - 22-02-2019

Efsane film sizlerle buluşuyor. Yeni mutantlar filminde 5 farklı mutant hakkında yapılan klinik bir araştırma yapıldığını zannedebilirsiniz. Daha doğrusu fragmanı izlemiş olan birisi bunu düşünebilir. Ancak unutmamalısınız ki her şey bu kadar kolay değil. Amerikan yapımı bu filmde efsane bir alt yapı oluşturulmuş. Oyunculardan çekimlere varasıya efsane bir şekilde düzenlenen bu filmde X-Men serisi bizce zirveyi görecek! Şimdiden patlamış mısır seslerini duyuyor gibiyim. Herkese iyi seyirler.

2019 Yılında Vizyona Girecek Olan Harika Filmler Ve Yorumları 2019 Yılında Vizyona Girecek Olan Harika Filmler Ve Yorumları Reviewed by Pus Pus on Ocak 05, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.