Tera Güncellemeleri ve Shop Güncellemeleri

Tera Güncellemeleri ve Shop Güncellemeleri

Tera, MMORPG yönünde dünya çapında büyük ses getirmeyi başarabilmiş bir oyundur. Ancak kaliteli sistem gereksinimleri yüzünden ülkemiz tarafından pek çok kişi tarafından oynanamasa da biz Finans ve ekonomi ailesi olarak sizlere bu konuda bilgilendirmeler yapmaya karar verdik. Tera açıklamış olduğu son Tera güncellemelerinde genel olarak marketing sistemleri üzerinden ilerliyor. Tera güncellemeleri içerisinde dikkatler savaşa hazırlık aşamasında ki itemlerin daha ucuza indirilmesine çekilmesine ve kullanıcıların 29 Mayıs tarihine kadar bu itemleri kullanması gerçeği ön plana çıkartılıyor. Tera shop içerisinde IM39 protipini sizlerde alabilirsiniz. Ardından ürün kaldırılacaktır… Ayrıca Tera düşmanlarınız için IM39 harici birçok ekstra ürünü de Tera shop ‘ta yayınlamaya başladı. IM39 protipi sizlerin Exo-Armorunuza ek olarak ücretsiz uçuş paketinizi sağlamanıza yol açacak. Bu da doğal olarak oyuncular da büyük heves uyandıracaktır. Artık sizlerde onlara kim olduğunuzu göstermek istiyorsanız. Tera shop ‘a düşen yeni itemlerden faydalanmaya bakın. Ardından oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Tera tarafından paylaşılan tera güncelleme notlarından elde edilen son bilgi bu şekildedir.

Tera Hangi Firmanın Ürünü?

Tera, dünyaca ünlü dağıtım şirketlerinden biri olan özellikle Tera ile büyük ses getirmeyi başarabilen En Masse Entartainment firmasının dağıtımı ile piyasalara sürülmüştür. 3 Nisan 2018 tarihinde resmi çıkışına imza atan online oyun zaman içerisinde yapılan güncellemeler ile daha da güçlendirilecek. Ancak free to free olarak yani halk diliyle Bedavaaa olarak piyasaya sürülen oyuna gelecek patch’ler kesinlikle paralı olacaktır. Ki bunu Founder’s paketinin yayınlanmasıyla birlikte gördük. Bu da doğal olarak kullanıcıların bir kısmının canını sıkabilir. Ancak kaliteli oyunlar serimizde kesinlikle yer verilebilecek bir oyun olarak Tera online oyun tavsiyeleri ve önerileri içerisinde verilebilir.Tera MMORPG alanında büyük bir rol yapma oyunu olduğu için de sisteminizin sağlam olması gerekiyor.

tera güncelleme

Tera Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Öncelikle minimum bir 4 GB Rame ihtiyacınız var ancak bizim önerimiz en az 6 GB olması yönündedir.
İşletim sisteminiz en kötü windows7 olmalıdır. Aşağı bir ürün ile oynamak mümkün değildir.
Ekran Kartı ise en kötü bir düşünceyle Gt Force Nvidia 9800 veya Radeon Hd 3870 ürünü bulunmalıdır.
Ayrıca oyun kalite itibarından büyük bir başarı elde etmesinden bile anlaşılacağı üzere çok büyük bir hacmi bulunmaktadır. 45 GB bir kapsama alanı bilgisayarınızda istemektedir.

İşlemci olarak ise bir şey belirtmek istemiyoruz. Bu özelliklere ait bir bilgisayarın zaten en kötü oyun oynayabilmek için 2.5 Ghz geçik bir işlemcisi olmalıdır. Tera sistem gereksinimleri kısaca bu şekilde özetlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir