Steamko Mu Usko Mu?

Steamko Mu Usko Mu? 

Steamko, dijital bir dağıtım çok oyunculu bir iletişim platformu olmaktadır. Steamko platformuna üye olmak ücretsizdir. Free to Play kısmında ücretsiz birçok oyun mevcuttur. Steam ko tarafından birçok kampanya ve indirim sunulmaktadır. Genel olarak günde 3 milyon civarı oyuncu online oluyor. Steam ko’da dilerseniz istediğiniz oyunları arkadaşlarınıza hediye ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Fakat son zamanlarda yaşanan ekonomik olumsuzluklardan fiyat artışları ortaya çıkmıştır. 
Bütün bunlara rağmen sorulacak sorulardan birisi de şudur ki; Knight Online hala oynanıyor mu? Açıkçası oyunun eski olduğunu bildiği için oyunu gereksiz bulan kişilere kısaca şunu söylemek istiyoruz. Boş hayaller kurmayın. Bu oyunun takipçileri gereğinden fazla bir şekilde oyuna bağlı ve sırf bu yüzden bile kısa bir klişeyle Knight Online ise hayat offline! Knight online 22.01.2019 tarihinde yeni serveri ile sizinle birlikte olacak.
steamko usko farkı
Steamko gb fiyatları ile usko gb fiyatları karşılaştırılmalı ona göre seçim yapılmalıdır!

Usko aynı steamko gibi pek çok oyuncusu bulunan dijital bir platform olmaktadır. Genellikle içerisin de bulunan etkinlikler (steamko’ya göre biraz daha farklı) herkesin ilgisini çekiyor. Bununla birlikte oyunda ve platformda bulunmakta olan kaliteli ve hızlı işleyiş daha çok kendini ortaya çıkaran cinstendir. Sizin için genel olarak steamko usko farkı açısında bütün serverları değerlendirdik. Bu yazı tamamen bu değerlendirmeye aittir.


Knight Online Hangi Serverda Başlamalıyım?

Günümüzde pek çok Knight Online oyuncusu tarafından sorulan soru ise Steam ko mu? Usku mu? yani hangi serverda başlamalıyım sorusu sorulmaktadır. Genel olarak incelenecek olur ise steam ko’ da, usko’da kaliteli bir tasarıma sahip binlerce aktif kullanıcısı olan online bir MMORPG oyunudur. Server seçiminden sonra en sık sorulan sorulardan birinin cevabı için knight online hangi jobu seçmeliyim sorusu için hemen tıkla!


Ancak son zamanlarda Steam ko; tarafından oluşturulan fiyat artışı kullanıcıları ikilemde bırakmaktadır.  Steam ko’da meydana gelen bu artışın temel sebebi ise bu platformun ABD doları bazlı çalışması ve bu yüzden artışı yansıtan fiyatlarıdır.
Steam ko’ ya karşı daha uygun fiyatlar ile çıkan usko daha çok tercih edilen taraf olmaya başlamıştır. Fakat bunun dışında herhangi bir fark söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir