Kripto Para Haberleri

Kripto Para Haberleri

Sanal para kullanımının yükselmesi ile kripto para haberleri adeta televizyonda, gazetelerde ve internet sitelerinin adeta her birinde yerini almaya başladı. Son dakika kripto para gelişmeleri hakkında yaşanan Çin’i terk etme gelişmelerinden sonra Bitcoin yüksek oranda bir düşüş yaşadı. Elbetteki bu düşüşün yaşanması yetkililerden beklenirken diğer yabancı para birimlerinin yaşamış yükselişlerde olmadı değil.

Kripto para haberleri genelince yaşanan gelişmelerden en önemlisini Huawei Cloud Blockchain lansmanını insanlara sunarak gerçekleştirdi. BCS olarak duyurulan sistem internet alanında ayarlamalar, veri kullanımı, veri korunumu, bilgi aktarımı ve bunun gibi çeşitli alanlarda başarılar sağlayabildiğini duyurdu.

Blockchain Service Faydalı Mı?

Blochain Service’in duyumunu sağlayan Huawei uzun zamandır bu proje üzerinde çalıştığını ve gelişen süreç geneliyle gayet başarılı bir firma olan Huawei blockchain servisini onayladı.

Çalışır vaziyette olduğunu belirten Huawei güncel olarak hizmetlerin hızlı olduğunu ve sizler için en gerekli çalışmaların ve bu çalışmaların maliyetlerinin oranlarının ayarlanması için büyük firmaların bu alana yönelmesi gerektiğine vurgu etti.

Bu alanda Huawei firması kripto para piyasasının getirmiş olduğu yenilikleri kullanmaya başlayan nadir büyük markalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir