Hearthstone Güncellemeleri

Hearthstone Güncellemeleri 

Hearthstone sürpriz bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Açıklanan yeni güncelleme pek çok kullanıcıyı memnun etti. Gerçekleşen Hearthstone güncellemeleri ile birlikte oyunda yer alan önemli kartların güç seviyeleri düşürülecektir. Oyunda yer alan Druid ile mana kristali almaya hak kazanarak önemli kombo yapma haklarına sahip oluyorlardı erkenden gerçekleşen bu kombonun erken gerçekleşmesi oyuncuların en büyük sıkıntısıydı. Druid kart hızı düşürülerek Wild Growth kartı seviyesi yükseltilerek buna çözüm bulunmuştur.
Mana artırma kartları arasında yer alan Nourish mana ihtiyacı seviyesi yükseltilerek 6. Seviyeye çıkarılmıştır. Gerçekleşen bu güncelleme ile Druid özelliği düşüş yaşayacaktır. Bunların yanı sıra Hearthstone güncellemeleri ile pek çok silah, efekt ve desteler üzerinde birçok değişiklik gerçekleştirilecektir.
heartstone online güncellemeleri

Hearthstone Yeni Patch Nedir?

Hearhstone üzerinde meydana gelen güncellemeler patch yani Türkçe anlamı ile yama şeklinde gerçekleşir.
Hearthstone yeni patch ile birlikte düzenli olarak güncellemeler yayınlanmaktadır. Güncelleme sonucunda hatalar düzeltilerek, yeni kartlar, kart arkalığı ve son olarak oyun özellikleri güncellenmektedir. Hearthstone oyununu başlatmak için yeni patch güncellemelerinin gerçekleştirilmesi gerekir.
Yapılmakta olan yeni patch ile birlikte kartlara ana özellikler eklenerek daha büyük olan patch daha az yayınlamaktadır. Böylece kahramanlar, yeni kartlar gibi özellikler eklenmektedir. Bir başka konu hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Hearthstone Haberleri
Mevcut bazı Hearthstone haberleri bulunmaktadır. Bu haberlerden bahsedecek olunur ise bunlar;

  1. l Hearthstone Oyunu 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Yapılan son duyurularda bitmekte olan 2018 senesi içerisinde popülerleşen bu oyun verilere göre tam olarak 100 milyon kullanıcıyı aştı. Başta küçük bir kitleye hitap eden bu oyun projesi çok kısa bir sürede bu kullanıcıya ulaştı. Aslında 2014 senesinde çıkan bu oyun daha çok 2018 senesinde ilgi görmüştür. Bu 100 milyon kullanıcıyı kutlamak amacı ile oyunlarda kullanıcılara 6 adet ücretsiz kart hediyesi verilecektir.

      2.Hearthstone Genişleme Paketi Açıklandı

Hearthstone oyunun genişletme paketi içeriği açıklanmıştır. Bu paket içerisinde 135 adet kart bulunmaktadır. Aynı zamanda paket içerisinde overkill ve spirit gibi anahtar kelimeler eklenmiştir. Bu paket oyun kapsamında oldukça avantajlı olacaktır.
Hearthstone haberleri konusunda yukarıda bahsedilen haberler en son çıkan güncel haberler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir