2018 Yılının En İyi LG Akıllı Telefonları

2018 Yılının En İyi LG Akıllı Telefonları

LG G7 ThinQ Nasıl Bir Telefon?

LG G7 ThinQ, geçtiğimiz Haziran ayında piyasaya sürülen en yeni smartphone modelidir. Huawei P20 Pro, Samsung Galaxy gibi akıllı telefonlar ile rekabet eden üst sıralarda yer almaktadır. Tasarımı klasiktir, 2018’deki diğer bayrak gemilerine, ekranın üst kısmındaki çentik ilavesiyle giderek yaygınlaşmaktadır. LG G7 ThinQ 3120 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip bir 6.1 inçlik IPS LCD panel için LG V30’un sunduğu OLED’yi sunuyor. High end gerektirir, piyasadaki en iyi combo değil 4 GB RAM ile birleştiğinde en son SoC Qualcomm, Snapdragon 845, sunuyor, ancak LG G7 hiç allık yok.

Öte yandan, kendi fotoğraf ve onun özerklik, bu fiyat aralığının bir akıllı telefon için biraz hayal kırıklığı olmaya devam ediyor ki bu da tavsiye ettiği iyi bir akıllı telefon  olmasını engellemiyor.

LG G7 niçin önerilir?

  • Mükemmel yüzeyler için

  • En üstündeki performansları için

  • Güzel ekranı için

LG V30

Tasarımı şık ve keyifli bir şekilde ele alındığında, 6 inçlik 18: 9 OLED ekranı (uyumlu HDR10) hayal kırıklığına uğratmaz ve aynı performans için de geçerlidir. İyi çalışan bir Snapdragon 835 sayesinde, asla zorluk yaşamaz ve her zaman akıcı ve istikrarlı bir deneyim sunar. Çift 16 + 13 megapiksel fotoğraf sensörü, kullanımı çok hoş bir geniş açı modu sunuyor, ancak bu akıllı telefonun düşük ışık koşullarında en iyi sonuçları vermediğini unutmayın. Ayrıca, 3300 mAh batarya ile çok rahat bir özerkliğe sahiptir. Bununla birlikte, hatırlanmalıdır: dörtlü DAC sayesinde jack çıkışındaki ses kalitesi rekabetle karşılaştırıldığında ana ayırt edici özelliği. LG V30 Samsung cep telefonu iyi mi sorusuna kısaca böyle cevap verdik.

Neden LG V30’u seçmeliyim?

  • Her açıdan tasarımı için

  • Fotoğraf bölümünün kalitesi için

  • Akışkanlığı ve performansı için

LG Q7

Tasarım sağlam, ancak parmak izleriyle kolayca işaretlenir. Ancak, bu tarife arasında oldukça nadir görülen IP68 sertifikasına sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Ama saklamayın, LG Q7 yüksek performanslı bir akıllı telefon değil. 1.8 GHz’de bulunan Mediatek MT6750S SoC ile Candy Crush’ı sıkacak, ancak büyük başarılar beklemeyecek. Ancak, Play Store kataloğundaki oyunlardan faydalanmadan, nispeten pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi yaşamak isteyenler için bu iyi bir uzlaşma olabilir.
Onun güçlü yönleri ağırlıklı olarak gelir jak çıkışı kalitesi, özerklik hangi edecek kolayca onun mAh batarya 3000 (şarj USB-C), hem de bütün gün, Android 8.1 Oreo dayalı üretici arayüzüne.

Neden LG Q7’yi tercih edersiniz?

  • Giriş seviyesinde IP68 ve USB-C

  • Kalite jack çıkışı

  • LG arayüzü ile Android 8.1 Oreo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir